کارخانه کامل مجهز و تضمین کیفیت 100٪

خانه
محصولات
دربارهی ما
تور کارخانه
کنترل کیفیت
تماس با ما
درخواست نقل قول
خانه اخبار

تجزیه و تحلیل فرآیند قطعات ماشینکاری CNC

نظرات مشتریان
من با این سفارش بسیار خوشحال هستم زیرا کیفیت عالی است، بسته بندی بسیار عالی بود، ارتباط فوق العاده عالی بود. من دوباره با این شرکت کار خواهم کرد.

—— دونالد ه

همانطور که همیشه، Cora ما را با خدمات عالی و محصولات بسیار با کیفیت بالا ارائه شده است. این در حال حاضر 4 مرتبه است که ما با Elue صنعت قرار داده و ما 100٪ راضی است. کورا متعهد است تا اطمینان حاصل کند که مشتریانش با محصولاتی که سفارش می دهند خوشحال هستند. Cora بسیار راحت با هم ارتباط دارد، حتی با 12 ساعت تفاوت بین ما.

—— Eryk Bean

سفارش من حرفه ای انجام شد و به سرعت از بین رفت. من دوباره استفاده خواهم کرد.

—— تام دابیک

چت IM آنلاین در حال حاضر
شرکت اخبار
تجزیه و تحلیل فرآیند قطعات ماشینکاری CNC
تجزیه و تحلیل فرآیند قطعات ماشینکاری CNC
تجزیه و تحلیل یکپارچگی و صحت نقاشی قطعات: دیدگاه قطعات باید با الزامات استانداردهای ملی مطابقت داشته باشد، موقعیت دقیق است و بیان روشن است؛ رابطه بین عناصر هندسی (نقاط، خطوط، چهره) (مانند تنگناها، تقاطع، موازی) باید دقیق باشد؛ ابعاد باید کامل و روشن باشد.
تجزیه و تحلیل روش های ابعاد: روش های اندازه گیری نقاشی های بخش عبارتند از: روش مارک زدن پراکنده محلی، روش نشانه گذاری متمرکز و روش برچسب زدن مختصات. برای قطعاتی که بر روی دستگاه CNC ماشینکاری شده است، ابعاد بر روی نقاشی جانبی باید تا حد ممکن متمرکز شده یا با همان مرجع (یعنی اندازه مختصات) با توجه به اطمینان از کارایی مشخص شوند. این برنامه نویسی NC را تسهیل می کند. این همچنین وحدت اساس طراحی، معیار فرآیند و مبانی برنامه ریزی را تسهیل می کند.
ما یک کارخانه ماشینکاری CNC هستیم، ما می توانیم خدمات Sodick Slow Wire Cutting را ارائه دهیم ، اگر شما نیاز دارید، با ما تماس بگیرید.
میخانه زمان : 2018-07-24 09:45:22 >> لیست اخبار
اطلاعات تماس
Shanghai Elue Industrial Co.,Ltd

تماس با شخص: Cora Feng

تلفن: 86--21-61279731

فکس: 86--21-61279732

ارسال درخواست خود را به طور مستقیم به ما (0 / 3000)